Česky|English|По-русски

VIRTUAL TOUR

Canadian Medical Care
Praha 6, Veleslavínská 1/30

Ukázat na mapě
Pondělí: 08:00–18:00
Úterý: 08:00–20:00
Středa: 08:00–20:00
Čtvrtek: 08:00–20:00
Pátek: 08:00–18:00
Sobota: 09:00 – 14:00

Canadian Medical Care
Praha 4, V Parku 2308/8

Ukázat na mapě
Pondělí: 08:00–18:00
Úterý: 08:00–18:00
Středa: 08:00–18:00
Čtvrtek: 08:00–18:00
Pátek: 08:00–16:00

Canadian Medical Care
Praha 5, U Trezorky 921/2

Ukázat na mapě
Pondělí: 8:00-12:00 12:30-18:00
Úterý: 8:00-12:00 12:30-18:00
Středa: 8:00-12:00 12:30-18:00
Čtvrtek: 8:00-12:00 12:30-18:00
Pátek: 8:00-12:00 12:30-16:00

Jak máme otevřeno během letních prázdnin?

Jak máme otevřeno během státních svátků?

Lékarna Canadian Medical Care

Praha 4, V Parku 2308/8
Ukázat na mapě
Po – Pá: 7:30 – 18:30

Reference

 

Poskytovali jsme lékařskou pohotovost pro britskou královskou rodinu

Bylo nám velkou ctí zajišťovat po dohodě s Britským velvyslanectvím lékařskou pohotovost pro členy britské královské rodiny během jejich návštěvy v Praze. 

Patrik Eliáš chodí s rodinou do CMC

„Zdravíme všechny klienty Canadian Medical Care. Chodíme sem rádi. Lékaři jsou příjemní a zkušení. Oceňujeme klid a soukromí, které v CMC máme. Eliášovi“
Přečtěte si rozhovor o CMC s Petrou Eliáš Volákovou.

Mezi naše klienty patří i Miro Žbirka

„Kliniku Canadian Medical Care můžu vřele doporučit. Váš Miro Žbirka“

Důvěřují nám i holywoodské celebrity

Pokud některá z holywoodských hvězd natáčí v Praze a potřebuje lékaře, velmi často se obrací na nás. Zajímá vás, kterého z nejslavnějších filmových herců jsme ošetřovali? To samozřejmě nemůžeme prozradit.

Spolupracujeme se zastupitelskými úřady

Velice často nás navštěvují také pracovníci zahraničních ambasád, s některými zastupitelskými úřady jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Jak naše jméno napovídá, velmi dobré vztahy máme s kanadskou ambasádou. Řada našich lékařů vlastní certifikát Medical Advisor to the U. S. Embassy in Prague.

Co nám napsala světoznámá sochařka Lea Vivot?

Chodím k lékaři v New Yorku, v Torontu, v Mexiko City, v Acapulcu, takže mám srovnání a vím moc dobře, proč v Praze chodím k vám do CMC. Mám k vám největší důvěru. Provozujete medicínu s lidskou tváří. Děkuji. S úctou and big hug to all of you. Lea Vivot

Reference od našich pacientů

 • Moc se nám první návštěva u pana doktora Orendáče líbila, protože jste všichni moc příjemní a profesionální není to stres ani pro jednoho z nás. Těšíme se na sestřičku i pana doktora opět pri deseti měsíční prohlídce.

  Příjemný začátek týdne,
  Jana Marková a Honzík

 • Zkušený lékař, který používá inovativní metody

  „V září roku 2016 jsem podstoupila operaci mé nohy od pana doktora Rastislava Hromádky a jsem skutečně nadmíru spokojená s výsledky. Pan chirurg použil tu nejméně invazivní metodu, která je populární v USA a v západní Evropě a stále relativní novinkou v České republice. Samotná operace proběhla hladce a bez komplikací. Doba zotavení po operaci byla téměř úplně bez bolesti. Mám především radost, že chirurg zvolil metodu s minimální incizí, což zamezilo nežádoucímu zjizvení. Porovnala jsem výsledky mé operace s jinými pacienty, kteří měli úplně stejnou diagnózu a podstoupili operace u jiných doktorů v Praze, kteří použili „standartní” postupy. Rozdíl je skutečně obrovský – podstoupili bolestivé rekonvalescence a měli značné zjizvení.

Jsem velmi vděčná panu doktorovi Hromádkovi za bezbolestnou zkušenost a chtěla bych jej doporučit jiným pacientům co hledají zkušeného doktora, který se nebojí použít inovativní metody. Taktéž bych chtěla tímto poděkovat společnosti CMC za zprostředkování samotné operace.”

     F. N. (pacientka, USA)

 • Čas od času dostaneme e-mailem pochvalu, jako je tato patřící paní doktorce Sládkové. Pan Steen Carlsson nám napsal o tom, jak léčba zapůsobila na jeho dceru: „Pro Amandu je to to jak den a noc. Už nemá problémy s dýcháním, záchvaty astmatu ani svědění v oku. Nevím, jak víc zdůraznit, že to Amandě moc pomohlo. Má teď mnohem snadnější život. To, co jste pro Amandu udělali, je fantastické.“
 • E-mail od paní Ariane Synovitz: „Dnes mého syna Roman štípla vosa. Ihned si vzal jednu tabletu léku Aerius a šel za školní sestřičkou, která mu ihned nanesla přípravek Fenistil Gel. Když jsem dorazila do školy po telefonátu od sestřičky, viděla jsem, že je jeho ruka zarudlá a nateklá, ale nevšimla jsem si žádných jiných alergických reakcí (žádná vyrážka, žádný nateklý obličej či krk, žádné potíže v dýchání aj.). Nemuseli jsme ani použít inhalátor či Epipen. Abych si byla jistá, radši jsem vzala Romana domů. Jeho ruka je stále nateklá, ale zarudnutí již mizí a cítí se dobře. Když porovnám tyto příznaky s alergickou reakcí, co měl před rokem (a naši nepříjemnou návštěvu ambulance v nemocnici!), jsem velmi, velmi šťastná, že jsem se rozhodla pro program plánovaných injekcí dle Vašeho doporučení. DĚKUJI MNOHOKRÁT!“

 • Filmový producent žijící v Praze

  Dovolte mi se vám představit. Jsem filmový producent, který žije zde v Praze. Chtěl jsem využít tuto příležitost vyjádřit vám a všem zaměstnancům Canadian Medical Care můj srdečný dík a mou vděčnost za neuvěřitelně slušný a profesionální přístup, který jste po mnoho let věnovali mé osobě a mé rodině. Nejen doktoři jsou úžasní, ale taktéž všichni zaměstnanci a recepční. Klinika je výborně uspořádaná. Péče a pozornost která nám byla věnována byla skutečně fenomenální. Nemůžeme vám být za toto vděčnější. Neexistuje nic příjemnějšího než vřelé přijetí když navštívíte kliniku a jste nemocní, rozhození a ve špatné náladě. Obzvláště rád bych dodal, že Sausen Sladkova, MD a MUDr. Stefan Kukura jsou skutečně výjimeční, vtipní a velmi kompetentní lékaři, kteří se nám věnují s úsměvem a řádnou péčí. Zkráceně bych tedy řekl, že máte výborný tým a doufám, že si uvědomujete jak moc si ceníme vaší těžké práce díky které vše funguje tak hladce.

  Dále bych rád dodal, že my ve Film United pracujeme s mnoha týmy a umělci, kteří sem přijíždí z celého světa, aby pracovali na filmech, na kterých spolupracujeme. Posíláme je do obou vašich provozoven a víme, že zažívají stejné pocity jako my.

  Jménem nás všech bych vám rád poděkoval za výbornou péči, kterou nám věnujete!

  S laskavým pozdravem,

  Rick a Šárka McCallum

   
  • Jmenuji se Faris Gloz (Medical Insurance AETNA International). Jsem častým klientem CMC. Pracuji již 20 let pro stejnou společnost (United Airlines). Vždy mě potěší když obdržím pozitivní komentáře od svých klientů a zákazníků. Rád bych tímto vyjádřil mnoho díků a uznání výborných služeb společnosti CMC a to v Praze 4 i Praze 6. Vaše týmy v obou lokalitách jsou jako z jiného světa! Vždy jsou velmi přátelští, vstřícní, profesionální a vždy s úsměvem na tváři! Jak víte, zdravotní péče v ČR není vždy příjemnou záležitostí, ale vaše klinika? Té bych dal pět (maximum) hvězdiček!!! Byl bych velmi rád, aby se i jiné instituce v Praze Vámi inspirovaly.  Nejen, že dle mého mínění nabízíte nejlepší zdravotní péči, ale i prostý úsměv je zcela k nezaplacení! Máte proč být velmi hrdí na svůj tým! Vždy se těším na návštěvu v CMC! Necítím absolutně žádný strach! Určitě víte, s kým jsem byl v CMC již ošetřován. Prosím vás vyřídit “SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ CELÉMU VAŠEMU TÝMU VČETNĚ DOKTORŮ”!!! Pan doktor Hromádka, který nyní léčí mé zranění je naprosto báječný, nemluvě o výborných sestřičkách!!!

  S pozdravem,
  Mr. Faris Gloz (United Airlines/ Main Cabin Crew / Chicago, IL, USA)

  • Včera jsem navštívil vaši krásnou kliniku. Za prvé, jsem sám kanadský občan (i když narozen v Praze) a mé srdce přetékalo pýchou, když jsem zahlédl javorový list tak viditelně zobrazený v takovém čistém, velmi dobře zorganizovaném pracovišti. Dva dny před návštěvou CMC jsem se stal obětí loupeže. Mezi věcmi mi byly odcizeny léky a potřeboval jsem je nutně doplnit před mým odletem 9. dubna.  Již od prvního telefonátu (pro určení umístění vaší kliniky), po úsměvné zaměstnance recepce, po extrémně krátkou čekací dobu, po velmi milou sestřičku až po velmi laskavou a profesionální paní doktorku (MUDr. Kateřina Krejčí pokud se nemýlím). Vše na mé návštěvě bylo absolutně vynikající. Nyní žiji v USA, ale často pracuji v Kanadě a velmi často cestuji, primárně po Severní Americe. Vaše klinika patří bezesporu mezi absolutní špičku ze všech zdravotních zařízení, které jsem doposud navštívil (ne, že by je člověk rád často navštěvoval  ;-)). Držím vám palce. Přal bych si aby podobná pracoviště v USA (kde jsou testy a zařízení na špičkové úrovně, ale ceny astronomické) a Kanadě (kde se dlouho čeká a doktoři jsou často přepracovaní) byla taktéž tak příjemná jako v CMC.

   Přeji vám i vašem zaměstnancům vše nejlepší,

   George Grosman (guitarist.vocalist.producer)

© 2017 Canadian Medical Care, s. r. o.