Česky|English|По-русски

VIRTUAL TOUR

Pediatrie

Když jde o jejich zdraví, chcete mít jistotu,
že jste udělali maximum.

Canadian Medical Care
Praha 6, Veleslavínská 1/30

Ukázat na mapě
Pondělí: 08:00–18:00
Úterý: 08:00–20:00
Středa: 08:00–20:00
Čtvrtek: 08:00–20:00
Pátek: 08:00–18:00
Sobota: 09:00 – 14:00

Canadian Medical Care
Praha 4, V Parku 2308/8

Ukázat na mapě
Pondělí: 08:00–18:00
Úterý: 08:00–18:00
Středa: 08:00–18:00
Čtvrtek: 08:00–18:00
Pátek: 08:00–16:00

Canadian Medical Care
Praha 5, U Trezorky 921/2

Ukázat na mapě
Pondělí: 8:00-12:00 12:30-18:00
Úterý: 8:00-12:00 12:30-18:00
Středa: 8:00-12:00 12:30-18:00
Čtvrtek: 8:00-12:00 12:30-18:00
Pátek: 8:00-12:00 12:30-16:00

Jak máme otevřeno během letních prázdnin?

Jak máme otevřeno během státních svátků?

Lékarna Canadian Medical Care

Praha 4, V Parku 2308/8
Ukázat na mapě
Po – Pá: 7:30 – 18:30
 • Nadstandardní pediatrická péče a vysoká odbornost

Pediatrická ambulance v Canadian Medical Care je unikátní lékařské pracoviště, které poskytuje komplexní léčebnou péči na vysoké úrovni. Důraz klademe především na odbornost, moderní léčebné postupy, citlivý přístup k dětským pacientům, respekt k individuálním potřebám dětí i rodičů a také na nadstandardní služby. Kromě týmu respektovaných pediatrů a špičkové medicíny u nás najdete i řadu nadstandardních služeb, jako je minimální doba čekání, objednávání na čas, nepřetržitá lékařská služba na telefonu nebo návštěvy dětského lékaře u vás doma.

 • Respektovaný pediatrický tým

Náš pediatrický tým tvoří skupina velmi zkušených a respektovaných odborníků, kteří spolupracují a sdílejí mezi sebou nejnovější poznatky moderní medicíny. Každý z našich odborníků je uznávaným specialistou v určité specifické části pediatrie. Najdete u nás specialistu na respirační onemocnění, hematoonkologii či očkování a cestovní medicínu. Většina našich dětských lékařů má také rozsáhlé zkušenosti ze zahraničí. To vše dělá z našeho pediatrického oddělení zcela unikátní ambulantní pracoviště, které si díky skvělé vnitřní spolupráci dokáže poradit i s velice specifickými a náročnými zdravotními problémy.

 • Pediatrie Praha 6, Praha 5 a Praha 4

Naše dětské lékaře najdete na všech třech našich pobočkách. V Praze 6 sídlí pediatrie na Veleslavíně v prostorách Veleslavínského zámku a v Praze 4 v moderních prostorách chodovského business centra. Od února 2017 najdete pediatrickou péči také na naší nové pobočce v Praze 5 – Jinonicích v moderním areálu Aviatica.

 •  Pediatrická pohotovost v Praze a okolí

Náš dětský lékař je pro vás na telefonu nepřetržitě 24 hodin denně. V případě potřeby vám poradí
s jakýmkoliv problémem nebo vás navštíví u vás doma.

 • Citlivý přístup pediatrů a dostatek času

Citlivý a vnímavý přístup k pacientovi je u malých dětí mimořádně důležitý. Proto se v Canadian Medical Care potkáte s laskavými a přátelskými dětskými lékaři, kteří to s dětmi umí. Naši pediatři mají velké pochopení pro rozmanité dětské strachy a obavy a dokážou si s malými pacienty vytvořit vztah, který je založený na důvěře. Rodiče se u nás setkají s partnerským přístupem a respektem k rodičovským kompetencím. Lékaři jsou zvyklí poskytovat rodičům podrobné informace o zdravotním stavu jejich dětí i o možnostech léčby. K základům naší péče patří také to, že lékař má na malého pacienta i na komunikaci s rodiči dostatek času. V případě potřeby jsou naši lékaři schopni poradit i s výchovou dětí a otázkami souvisejícími s problematikou rodičovství.

 • Přátelské prostředí

Také prostředí je v Canadian Medical Care přizpůsobeno dětským potřebám. V čekárnách a ordinacích děti jistě potěší hračky, prostředí v příjemných barvách a na pobočce v Praze 6 také dětské hřiště.

 • Široká škála služeb, nadstandardní přístrojové vybavení

Canadian Medical Care poskytuje samozřejmě také širokou škálu standardních i nadstandardních preventivních vyšetření. Naší snahou je nabídnout rodičům co nejširší komplexní pediatrickou péči pod jednou střechou. Standardně provádíme například CRP testy, které snižují potřebu užívání antibiotik, či ambulantní měření bilirubinu přístrojem Bilicheck. Vyšetření je neinvazivní, takže ušetří dětem zbytečné vpichy a odběry krve. V pohodlí kliniky nabízíme maminkám novorozenců také vyšetření kyčlí ultrazvukem, neinvazivní a jemné vyšetření sluchu (tzv. měření otoakustických emisí, které se dá provést dokonce i ve spánku) a komplexní vyšetření očí miminek. Kromě klasického novorozeneckého vyšetření u nás mohou děti absolvovat také nenáročné vyšetření zcela novým přístrojem Retinomax. Mezi doplňkové služby patří nastřelování náušnic.

 • Individuální přístup k očkování

Každé dítě je individualita a podle toho je také potřeba přistupovat k jeho zdraví. Proto je pediatrické oddělení Canadian Medical Care otevřeno individuálnímu přístupu k očkování. Naši lékaři jsou schopni sestavit dětem individuální očkovací plán a dokážou také navrhnout správné očkování na cesty do zahraničí. Naši klienti běžně navštěvují se svými dětmi i exotické země a v pediatrickém týmu máme navíc odborníka na cestovní medicínu, takže klinika je schopná reagovat i na velice specifické očkovací potřeby a většina očkovacích látek je v CMC okamžitě k dispozici.

 • Komplexní péče mnoha specialistů, spolupráce s odbornými pracovišti

Kromě pediatrické ambulance najdete v Canadian Medical Care i mnoho dalších dětských specialistů, kteří sdílejí jednu dokumentaci a o vaše děti budou pečovat v případě specifických zdravotních problémů. K dispozici je vám:

 • dětský oční lékař,
 • dětský ORL specialista,
 • dětský alergolog,
 • dětský dermatolog,
 • dětský urolog,
 • dětský neurolog
 • či gastroenterolog.

Canadian Medical Care také poskytuje laktační poradenství, komplexní týmovou péči o dětský pohybový aparát a léčbu nadváhy, na které se podílí více specialistů. V případě, že bude nutné např. vyšetření u odborníka z některého ze specializovaných pracovišť, či dokonce hospitalizace v nemocnici, zajistí Canadian Medical Care péči prostřednictvím sítě svých spolupracujících lékařů.

Chcete chodit na pediatrii v Canadian Medical Care?

Pokud chcete využívat nadstandardní pediatrickou péče kliniky Canadian Medical Care, doporučujeme vám vybrat si některý z našich ročních programů. Nabídka je poměrně široká a my pevně doufáme, že si v ní dokážete najít balíček služeb, který bude vyhovovat právě vám .>>>

Více o našich nadstandardních službách >>>

Pro objednání kontaktujte naše call centrum na telefonním čísle +420 235 360 133 nebo nám zašlete objednávkový formulář.

© 2017 Canadian Medical Care, s. r. o.